
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Bandwidth | 300 MHz |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Number of Channels | 1 |
| -3db Bandwidth | 210 MHz |
| Max Dual Supply Voltage | ±5 V |
| Min Dual Supply Voltage | ±5 V |
| On Resistance (RON) | 50 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
